Finansal yatırımın genetiğinin değiştiği yüzyılımızda, teknolojinin de desteği ile birlikte VİOP İle Online Borsa İşlemleri ve Yatırım yapabiliyoruz. Öyle ki Türk piyasalarının popüler yatırım enstrümanlarının dayanak varlık olduğu vadeli işlem ve opsiyon sözleşmelerinde piyasanın tüm avantajlarını kullanarak işlem yapılabiliyor. Böylece VİOP ile online borsa işlemleri ve yatırım mükemmel bir deneyime ulaşıyor.

VİOP ile online borsa işlemleri ve yatırım deneyimi; birçok yatırımcı için avantajlı piyasa özelliklerine erişim imkanı anlamını taşıyor. Mesela Borsa İstanbul’un Garanti, Sabancı, Koç Holding, Petkim gibi popüler hisselerinden oluşan varlıklara yatırım imkanı anlamını taşırken, kimi yatırımcı için Borsa endekslerine yatırım imkanı anlamına geliyor. VİOP ile online borsa işlemleri ve yatırım diğer taraftan Türk yatırımcının geleneksel döviz yatırımları olan Dolar, Euro ya da EuroDolar paritesine yatırım yapabilme avantajı da sağlıyor.

Son dönemde ise Ruble’nin ve Yuanın işlem gören ürünlere eklenmesi ile döviz piyasasının neredeyse en popüler döviz varlıklarına VİOP ile online borsa işlemleri ve yatırım fırsatlarını veriyor.

Endeks, hisse ve paritelerin dışında emtia yatırımı

VİOP ile online borsa işlemleri ve yatırım fırsatı sadece endeksler, hisse senetleri, dövizleri içermiyor. Altın gibi kıymetli madenler, faiz tahvil, pamuk- buğday gibi emtialara da yatırım ve risk yönetimi fırsatları sunuyor.

VİOP ile online borsa işlemleri ve yatırım ile yatırımcı 30:1’e kadar ulaşan kaldıraç oranlarında çift yönlü fiyat hareketlerine yatırım yaparken aynı zamanda VİOP’ta işlem gören enstrümanları da izleme imkanına sahip. VİOP ile online borsa işlemleri ve yatırım yapan yatırımcılar VİOP işlem platformu üzerinden anlık fiyatlar üzerinden canlı grafiklerde teknik analiz yapabilirken diğer taraftan analiz ve raporları izleyerek makro gelişmeleri yakından takip edebiliyor. Böylece yatırımcı internetten üzerinden VİOP işlemleri yaparken güncel kalabiliyor ve daha sağlıklı ve daha başarılı işlem stratejileri geliştirebiliyor.

VİOP ile online borsa işlemleri ve yatırım nasıl yapılıyor?

Spot piyasa risklerini vadeli piyasa olan VİOP’ta yönetmek isteyen yatırımcılar yada VİOP’ta oluşan spekülatif fiyat hareketlerinden gelir elde etmek isteyen yatırımcılar için VİOP ile online borsa işlemleri ve yatırım yapmak çok kolay bir o kadar da pratiktir.

VİOP ile online borsa işlemleri ve yatırımı yapmak için VİOP işlemlerine aracılık eden bir aracı kurumda VİOP müşteri hesabı açmanız yeterlidir. VİOP müşteri hesabı açtıktan sonra aracı kurumunuzun web adresinden VİOP gerçek hesabına müşteri numaranız ve şifreniz ile girdiğinizde VİOP işlem plaformundan istediğiniz varlıkta alım ve satım işlemi yapabilirsiniz.

VİOP ile online borsa işlemleri ve yatırım işlemleri nelerdir?

İnternetten online olarak VİOP işlem platformuna girdiğinizde yatırım yapmanın dışında birçok işlem imkanına kavuşursunuz. Daha açık ifade edersek VİOP ile online borsa işlemleri ve yatırım ile kaldıraçlı olarak fiyatların düşüşü ve yükselişi yönünde pozisyon alabilirsiniz.  VİOP işlem platformu üzerinden anlık fiyatlar üzerinden teknik analiz yapabilirsiniz. VİOP’ta işlem gören varlıkların fiyat hareketlerini izlerken, piyasalardaki finansal gelişmeleri izleyebilir, analiz ve raporları takip edebilişiniz. VİOP ile online borsa işlemleri ve yatırım yaparken tabii bu esnada portföy yönetebilirsiniz. Siz tüm bu işlemleri yaparken aynı zamanda hesabınızda var olan TL pozisyonlarınızda nemalandırılır.

VİOP ile online borsa işlemleri ve yatırım imkanları hakkında daha fazla bilgi edinmek için sektörün ödüllü ve lider kurumu yatırımcı dostu GCM VİOP’un üstün müşteri memnuniyeti odaklı çalışanlarından bilgi alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için www.gcmforex.com/viop/ adresini ziyaret edebilirsiniz.